приватні уроки водіння

     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Приватні уроки водіння в Дніпрі
на автоматі та механіці

Приватні індивідуальні уроки водіння у Дніпрі від нашої автошколи проводить Сакаєв Олександр - найкращий автоінструктор у Дніпрі. Він накопичив величезний досвід у підготовці "ненавчаємих" власників посвідчення водія. Дивно: у людини є посвідчення водія, а керувати автомобілем по Дніпру віна не може!

Та причина цього – не погана підготовка в автошколах Дніпра чи мала кількість уроків водіння. Просто більшість людей йдуть вчитися в першу-ліпшу автошколу, не цікавлячись якістю приватних індивідуальних уроків водіння. І в тому, що існують недобросовісні школи водіння, в основному винні самі учні. Адже перед вибором автошколи чи автоінструктора кандидат у водії має провести маркетингове дослідження. І на основі багатьох факторів ухвалити рішення, кому довірити своє навчання. Погані автошколи потихеньку "вимруть" як мамонти, адже ніхто до них не запишеться на навчання, або вдосконалюватимуть свої методики навчання.

Щоб допомогти Вам визначитися з вибором найкращого автоінструктора у Дніпрі та для ознайомлення з нашим "продуктом", Сакаєв Алесандр та "Автошкола-Драйв" рекомендують пробний урок водіння, на якому Ви зможете оцінити нашу майстерність та зробити правильний вибір.

Щодо кількості годин водіння. Начебто чим більше занять, тим краще. Так, закони філософії працюють, кількісні зміни завжди переходять у якісні. Але це може бути не той результат, на який Ви очікували. Можна втратити віру у свої сили, почати боятися дороги, учасників дорожнього руху що оточують. Для цього знову потрібно слухати себе, аналізувати свої відчуття. Якщо після 1-2 занять ви не бачите позитивних зрушень, то варто поміняти автоінструктора.
А ось наші методики дозволяють у найкоротші терміни навчити Вас керувати своїм автомобілем.

Для всіх бажаючих стати надійним та безпечним водієм, проводяться індивідуальні приватні уроки водіння. Інструктор водіння Сакаєв Олександр.

Тривалість - 55 хвилин, вартість – 800 грн. механічна КПП та автоматична КПП.

Чому вартість у даного автоінструктора 800 грн за годину

?

Ця сума – оплата за високий професіоналізм Олександра, а не за користування навчальним автомобілем преміум-класу. (Адже чим дорожчий навчальний автомобіль, тим більше трясеться над ним господар, боїться виїжджати на складну дорогу, стогне і ниє на кожній ямці.)

Нам доводиться не тільки навчати водіїв, а й "промивати їм мізки", позбавляти комплексів, що виникли раніше. Навчати з нуля набагато легше, ніж перевчати. І чому ми, зробивши "неможливе", навчивши людину, якій поставили "діагноз" - пішохід, повинні орієнтуватися в ціновій політиці на інших. Ми самі задаємо вартість своїх послуг, ми не альтруїсти і за сумлінну та якісну роботу хочемо отримувати гідну фінансову подяку.

Олександр Сакаєв:-" Часто хочеться сказати учневі, що це не Ви нас "ощасливили", замовивши наші індивідуальні приватні уроки водіння. Це Ми Вас ощасливили, ставши працювати з Вами!
Дехто приходить і всім своїм виглядом кажучи:-"Ну давай, показуй свою майстерність чарівник!"
Але я не чарівник, хоча можу зробити "неможливе", якщо Ви в це повірите. Але віра та пасивне очікування дива не дадуть результату. Потрібно ще й працювати, діяти. Ось тоді Ми, учень і я, спільними зусиллями доб'ємося чудових результатів, успіх буде гарантовано."


На цьому відео - третє заняття по 60 хвилин з Юлею. Вона приїжджала на приватні уроки водіння із Дніпродзержинська. Дуже боялася їздити. Але вже на друге заняття САМА приїхала автомобілем до автовокзалу у своєму місті. Це було третє та останнє заняття, тому що з усіма проблемами ми розібралися.

Ми не "вчимо водити автомобіль", як пропонують усі.
Ми НАВЧИМО водити автомобіль!

А ось цей ролик підтверджує, що нам можна і потрібно вірити, ми дійсно НАВЧИМО! Жінка втратила віру в себе. Навчивши її, Олександр доводить, що він найкращий автоінструктор у Дніпрі.

На міському форумі було таке звернення:
"Доброго дня, панове!
умова: у дорослої жінки, яка багато, багато років їздить як пасажир, прийшла необхідність зняти свою корону королеви та навчитися їздити за кермом (механіка). Теорія слухається на курсах, але з інструктором біда, бо є завдання!
завдання: посиленими (через день) заняттями навчити тітку правильно їздити містом (паніка), змійка, естакада, заїзд у гараж, тобто. повна програма, протягом найближчих 2-3 тижнів. ідеально: якесь довге авто, (своє авто Волга 31029) щоб потім до габаритів звикати було легше; ранній час занять, з 8-8,30 або після 18,00 (вт., чт. зайняті ввечері теорією)
територіально Перемога-4
P.S. потрібно рятувати тітку"

Ось відео першого заняття з "тітенькою".
Усього їй вистачило 5 приватних уроків водіння по 1годині у Сакаєва Олександра.

Це відео показує багато.
Ця жінка, навчалася в автошколі, брала додаткові заняття у різних автоінструкторів, але коли спробувала проїхати на своєму автомобілі, то розбила його. Після п'яти занять ми домовилися, що вона знову поїздить на своєму автомобілі. І якщо виникнуть труднощі, то звернеться до мене і ми швидко з ними впораємось. За цей час людина не зателефонувала, тоб-то особливих труднощів не виникло.

Звернувшись спочатку до мене, дана жінка заощадила б. Її нервова система не отримала б такого потужного стресу. Адже її син успішно навчився у мене і, напевно, пропонував мене як автоінструктора, але "хохол не повірить, поки не перевірить."

Вона розумничка, всього за 5 занять по годині розібралася зі своїми проблемами при керуванні автомобілем.


Ось так, ми дійсно можемо допомогти позбутися страхів. Але страхи так просто не підуть, тільки навчившись навичок безпечного водіння, людина сама підвищує свою самооцінку, відчуваючи на практиці, що проблем не виникає. У результаті починає отримувати задоволення від їзди.
Швидко навчивши людину, ми ніби втрачаємо у заробітку. Але ми не альтруїсти. Задоволений клієнт буде живою рекламою нашого якісного навчання!

Зателефонувавши за тел. 0506964866 або 0684036650, Ви можете поспілкуватися з Олександром Сакаєвим, записатися на водіння, почути кваліфіковані відповіді на всі запитання.

Людям із комплексами, скептикам, ми пропонуємо пройти пробний урок водіння. Тоді людина приймає подальше правильне рішення, де і з ким навчається.


     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650


Еще 2 сайта Сакаева Александра: https://sakaev.dp.ua/index.html         автоинструктор дп юа