приватні уроки водіння

     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Як правильно вибрати автоінструктора

         Багато автошкіл та приватних інструкторів пропонують свої послуги з навчання водінню автомобіля, всі себе хвалять. Як зробити правильний вибір та підібрати автоінструктора, який підходитиме саме Вам?

         Головне не обирайте навчання на автомобілі преміум класу, адже там

ви платитимете не за майстерність автоінструктора, а за використання дорогого навчального автомобіля. Його господар буде "труситися над кожною ямкою, що проїжджається", боятися виїжджати на складну дорогу, мовляв Ви ще не готові до цього. Тут основне не вартість автомобіля, а його технічно справний стан.

          Можна розпитати знайомих і за їх рекомендацією ухвалити рішення, але воно може не підійти Вам. Адже кожна людина суто індивідуальна, у кожної свої смаки, запити, уподобання. Читаючи відгуки учнів різних шкіл, можна побачити, що буває одного викладача одні лають, а інші - обожнюють. Чому так відбувається? Відповідь у попередньому реченні: "Кожна людина суто індивідуальна, у кожньої свої смаки, запити, уподобання". І щоб Ви "не купували кота в мішку", а усвідомлено вибрали найкраще навчання, яке підходить саме Вам, ми пропонуємо пройти наш пробний урок. На цьому занятті Ви переконаєтеся, що все написане на даному на сайті, відповідає дійсності, і нам можна і потрібно довіряти.

Пробний урок у Сакаєва Олександра, інструктора на механіці та автоматі.

          Перше пробне керування автомобілем природньо платне. Ми не альтруісти, тому за свою роботу хочемо отримувати відповідну винагороду. Деякі автошколи також пропонують пробний урок, але у них ви посидите на задньому сидінні автомобіля і подивитесь "виставу", де хтось "проводить" урок. І не факт, що і з вами все так буде проходити легко і красиво. На нашому пробному уроці ви самі керуєте автомобілем під керівництвом автоінструктора. Це дозволяє оцінити якість наших занять, оцінити майстерність автоінструктора. Тривалість його – 55 хвилин на автомобілі з механічною КПП або автоматичною КПП. Якщо Вам не сподобається наше навчання, то оплачуєте 50% вартості уроку, але тоді надалі ми з Вами більше не працюємо.

         Навіть якщо Ви ніколи не керували автомобілем, або все забули, за наявності медичної довідки або посвідчення водія автоінструктор проведе з Вами практичне заняття. Наші прогресивні методики навчання водінню автомобіля та великий позитивний досвід у підготовці "безнадійних учнів" дозволяють нам надати цю послугу.

         Ви можете заперечити, мовляв, це дуже складно для якогось 10-годинного. навчання (адже зазвичай нашим учням вистачає 5-7 годин водіння). Але від того, кому довірите своє навчання, залежить якого водія зроблять із Вас. А від того, яким Ви будете водієм, залежить здоров'я та подальше життя, Ваша та Ваших дорогих родичів, улюблених дітей, яких Вам доведеться возити. Так-так саме життя. Ось приклад дитячої пісеньки

For want of a nail the shoe was lost,
For want of a shoe the horse was lost,
For want of a horse the rider was lost,
For want of a rider the battle was lost,
For want of a battle the kingdom was lost,
And all for the want of horseshoe nail.


(перевод С.Я.Маршака):

Не было гвоздя, -
Подкова пропала.

Не было подковы, -
Лошадь захромала.

Лошадь захромала, -
Командир убит.

Конница разбита,
Армия бежит.

Враг вступает в город,
Пленных не щадя.

Оттого что в кузнице
Не было гвоздя!

         Пісенька дитяча, але який глибокий зміст. Така дрібниця - відсутність цвяха, тягне за собою, наростаюче зростання проблем. За аналогією дрібниця - полінувався ознайомитися зі школою підготовки водіїв або автоінструктором, результат - здогадайтеся самі. Ця ідея (пробні уроки) не нова, її вперше запропонував і втілив Олександр Сакаєв. За такої постановки виграють усі. Учень усвідомлено вибирає кому довірити своє навчання. Спробувавши кілька варіантів (і обов'язково у Сакаєва Олександра), він може вибрати найкращий, який підходить саме йому. Адже те, що підходить Вашому знайомому, який рекомендував якісь автокурси чи інструктора, чи незнайомому, який залишив відгук на форумі, може не влаштувати Ваші потреби. І вчитель не буде намагатись навчити явно незадоволеного клієнта.

          Наша школа перша та єдина пропонує такі умови. Ми впевнені, що ми кращі, тому і пропонуємо пробний урок.

Дуже часто люди пробують навчання у різних місцях, але позаймавшись хоч раз у нас, вибирають нашу школу навчання водінню автомобіля, адже вона найкраща у Дніпрі.

     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650


Еще 2 сайта Сакаева Александра: https://sakaev.dp.ua/index.html         автоинструктор дп юа