автоінструктор Дніпро відгуки      Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Інструктор з водіння Дніпро відгуки

Дуже часто при пошуку автоінструктора люди задають у гуглі таку фразу.

Чому цей запит дуже популярний?
І чи зможе він ефективно допомогти?

Людині треба водити автомобіль, віна навчалася в автошколі, у приватних інструкторів, пробувала водити самостійно. Але немає позитивного результата. Шукає в інтернеті нормального автоінструктора. Але там така кількість людей, які навчають, і всі пишуть, що вони добре вчать. Але ж не можуть всі бути ідеальними викладачами. А як знайти найкращого? Адже не хочеться зневіритися у своїх силах чи отримати моральну травму та відмовитися від бажання почати водити самостійно. І треба не лише водити, а й робити це безпечно для себе та оточуючих.

До речі, з початком війни від кількох людей чув, та й сам бачу, що дуже багато неадекватів з'явилося на дорогах Дніпра. Одна жінка сказала, що, напевно, вони з психологічними травмами від військових дій. Може бути. Але не в цьому суть, бо нам необхідно їздити дорогами поряд з ними, і виправляти їх помилки. Тут хоч би самому їздити без помилок, скажете Ви. А ось моя методика дозволяє все це робити одразу. Так, це дуже важко, тому у мене заняття по годині, більше людина такого інтенсивного навантаження не витримує. Але натомість прогрес у навчанні водінню настає швидко.

А може, треба почитати відгуки про автоінструкторів у Дніпрі, такий вихід напрошується. «Адже люди скажуть правду.»

Зараз дуже багато програмістів і просто людей пропонують свою допомогу у розміщенні позитивних відгуків. І виходить, якщо витратити трохи грошей, то можна досягти величезної кількості позитивних відгуків, і чим більше витратити, тим більше хороших відгуків.

До мене неодноразово телефонували люди та пропонували послуги з розміщення позитивних відгуків в інтернеті про навчання водінню автомобіля у мене. Я відмовлявся, оскільки це не чесно, стосовно людей, які шукають відгуки.

Навіть якщо вам і порадить добрий знайомий, то не варіант, що сподобалося цій людині, підійде вам. Наприклад дуже багато страв та напоїв, які подобаються вам, але не подобаються оточуючим і навпаки. І кожна людина індивідуальна, тому і підхід до навчання має бути з урахуванням цієї індивідуальності.

Моя думка, як людину досягла чудових результатів при навчанні водінню, це спробувати різні варіанти, а потім порівнювати та слухати внутрішній голос. Він вам підкаже, кому довірити своє навчання.

Наприклад, я рекомендую пройти пробний урок водіння. Це звичайне заняття, на якому учень може оцінити мій високий професіоналізм. І якщо раптом людині не сподобається моя методика навчання водінню, то вона наприкінці заняття оплачує 50% вартості уроку, і я більше з цією людиною надалі не працюю. При такому варіанті учень на підставі своїх відчуттів приймає рішення, чи довіряти своє навчання мені.

Висновок:

Не треба читати відгуки про інструктора з водіння, а треба спробувати самому, і бажано кілька варіантів викладачів. І потім, на підставі своїх вражень, вибирати те, що серцю мило. І це буде ваш правильний вибір.

Сакаєв Олександр


     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650


ще 2 сайта Сакаєва Олександра: sakaev.dp.ua         автоинструктор дп юа