Вартість уроків водіння у Дніпрі      Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Подарунковий сертифікат на навчання водінню - найкращий подарунок коханим у Дніпрі.

         Дуже часто перед нами постає проблема вибору:

-"Що подарувати значуще і пам'ятне, корисне і приємне дорогій, коханій людині, товаришу по службі, начальнику?"

         Але не завжди вибір подарунка буває вдалим. І це питання особливо актуальне напередодні свят. Незважаючи на безліч подарунків на полицях магазинів, вибрати по-справжньому потрібний і слушний подарунок завжди буде для нас усіх проблемою, що важко розв'язувати.

Подарункові сертифікати на навчання водінню - ідеальне рішення!

          Цей подарунковий сертифікат дуже корисний, його точно не закинуть на нижню полицю комода. Разом із подарунковим сертифікатом Ви отримуєте договір із прописаними послугами автошколи, це юридичне підтвердження зобов'язань автошколи. Тобто. Ви можете подарувати як навчання у школі чи приватні уроки, так і комбінацію індивідуальних уроків теорії та практики та інші супутні послуги, пов'язані з отриманням посвідчення водія або «купівлею вміти їздити». Подарунковий сертифікат, в умовах інфляції - ідеальне вкладення грошей. Ніхто не знає, наскільки ціни на навчання зростуть за кілька місяців.

Купуйте подарунковий сертифікат зараз, а займайтеся, якщо хочете, - пізніше!

У цьому випадку прохання попередити заздалегідь.

          І ще один величезний плюс подарункового сертифікату від Олександра Сакаєва! Цей подарунок – початок змін… У всіх нас є родичі, знайомі, друзі, товариші по службі, яких просто неможливо змусити самостійно водити автомобіль. При цьому вони «десь там, у глибині душі» хочуть цього. Розуміють необхідність цього вміння, а на багатьох навіть давно чекає власний автомобіль, але…. "Немає часу", "трохи пізніше", "хочу, але боюся", "мені треба все обдумати", "я пробував, але видно це не моє" і т.д. Усім їм не вистачає такого «чарівного пендаля»! Хорошим поштовхом, який дозволить усім цим людям, залишити свій інертний стан та відчути себе водієм, якраз і стане подарунковий сертифікат від нашої автошколи. Так, цей сертифікат – ідеальний вихід із глухого кута для цієї категорії людей. Адже, спробувавши пару разів, а Ви можете придбати подарунковий сертифікат на будь-яку кількість занять, вони зрозуміють, що водити – просто. Більше вже не потрібно «чарівних стусанів» для продовження навчання у нашій автошколі. «Спробувавши смак водіння», людина стає «автоманом», у сенсі цього терміну. Його організм вимагатиме ще й ще цих позитивних емоцій, «драйву», «кайфу». Він буде прагнути досягти вершин майстерності, і під керівництвом наших чуйних вчителів стане надійним і безпечним водієм.

Тому ця пропозиція більш універсальна порівняно з іншими подарунками.

          Подарунковий сертифікат – чудовий подарунок до будь-якого свята! Але на Новий рік чи День народження, це більш оригінально та цікаво. Все родом із дитинства… Новий рік, Різдво, День народження – чарівна пора. Час, коли бажання виконуються. Всі ми виросли і стали дорослими і серйозними «дядьками» та «тітками», але чомусь під бій курантів або, задуваючи свічки на святковому торті, досі загадуємо бажання, будуємо плани на майбутнє, із задоволенням дивимося добрі новорічні фільми та чекаємо подарунків. Нам здається, що про всі чудеса ми забули, але ця віра в чаклунство продовжує жити десь у віддалених куточках нашої пам'яті, і просто чекає моменту, щоб Вам допомогти. Тому, Новий рік - ідеальна пора, щоб перетворитися з «Попелюшки» на «Принцесу», залишити «набиту маршрутку» і пересісти на «особисту карету»… І якщо раніше людина мала проблеми з практикою, вона відкладала навчання до кращих часів і чекала знаку згори. То знайте, це він і є! Цей сертифікат і є знак, що настав момент сісти йому за кермо свого автомобіля! Адже Всесвіт привів Вас на сторінку нашої автошколи, і ви читаєте цю статтю.

Тому, саме зараз Ви повинні зробити рішучий крок
і урочисто вручити цій людині
"Подарунковий сертифікат на навчання водінню."

          Описувати переваги подарункового сертифікату можна довго. Але, так чи інакше, людина отримує у подарунок можливість – відкрити для себе новий світ – «світ водіння автомобіля». Купуйте та урочисто вручіть іменний подарунковий сертифікат на навчання у нас. Ми досягли того рівня, коли можемо сказати, що практично будь-яку людину можемо навчити безпечно керувати автомобілем. І не тільки водити, а й отримувати «КАЙФ» та відчувати «ДРАЙВ» при самостійному керуванні автомобілем. Ви оплачуєте навчання людини, якій хочете зробити приємний та несподіваний подарунок. Кінцева вартість залежить від кількості годин керування.

          Цей подарунок буде справді несподіваним і особливо приємним. Адже кожен у дитинстві любив їздити на машинках у парку розваг. І ця нездійснена потаємна дитяча мрія: "самостійно водити автомобіль", може втілитися в життя за Вашим "наказом або бажанням".

         Тут доречно згадати жарт, який пролунав у КВК:
-Я був глухонімий. Але мені на Новий рік подарували мобільний телефон та стартовий пакет від Київстару. Що робити? - ПОЧАТИ говорити!
Може саме завдяки Вам ця людина скаже:
Що робити? - ПОЧАВ ЇЗДИТИ!

Звичайно Ви зацікавилися цією пропозицією! Телефонуйте за номерами телефонів, які знаходяться нижче.

Зробіть приємний та несподіваний подарунок дорогій людині!


     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650


ще 2 сайта Сакаєва Олександра: sakaev.dp.ua         автоинструктор дп юа