уроки водіння для жінок      Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Боюсь керувати автомобилем.

Мені доводиться часто вчити людей після навчання в автошколі. "Хочу, але боюся водити автомобіль", - кажуть вони. Парадокс у тому, що, отримавши посвідчення (у більшості випадків самостійно склавши іспити), вони бояться самостійно керувати автомобілем у місті Дніпро. Так! Людину може чудово навчили керувати автомобілем (фізичні дії), але не навчили думати, бачити, прогнозувати розвиток подій, керувати оточуючими, не підготували його морально. Тому новоспечений водій боїться керувати автомобілем.

Розмовляючи зі своїм давнім знайомим, я зрозумів, чому деякі випускники автошкіл не можуть (бояться) самостійно водити автомобіль. Він сказав, що його класно навчили в автошколі. «А як тебе вчили керувати автомобілем?» - Запитав я. Виявилося йому сказали типу: правою ногою додай газ, а лівою відпускай зчеплення. І ВСЕ! А далі він усе робив сам, методом спроб та помилок. «Так тебе нічому не вчили, просто ти талановитий і "в минулому житті" був водієм. І навчився ти сам, а вони просто дали тобі автомобіль для самостійного навчання. І все. Чого ти досягнув – це твоя заслуга, а не автошколи», - підсумував я. Подумавши трохи, він погодився.

Відбувається таке. Людей, які у «минулому житті» були водіями, і вчити водити автомобіль не треба. Вони самі на підсвідомому рівні все роблять. А «колишніх пішоходів» треба навчити, донести дохідливо, як правильно керувати автомобілем, та поводитися на дорозі.

Якщо взяти випускників однієї автошколи, то ми побачимо, що одні з них керують автомобілем самостійно, інші бояться. Чому так відбувається? Адже вчили керувати автомобілем одні вчителі. Просто їх вчили-вчили, але не навчили (адже треба в час навчання водінню враховувати індивідуальні особливості кожного учня, знайти щодо нього підхід). І в них склалося враження, що вони безталанні, безнадійні. Адже їх навчали люди з величезним стажем, і хтось навчився. Значить я бездарність, це не моє, до такого хибного висновку вони приходять: - «Адже Маша водить автомобіль, а я боюся – значить, я безнадійна». Та якщо вони звертаються за допомогою до мене, то результат позитивний і вони їздять без особливих проблем. Виходить, причина була в учителях, адже вони не змогли навчити керувати автомобілем, а я зміг.

Мені часто ставлять питання на першому занятті: - Я не безнадійний учень? Тоді на прикладі лікарів мені доводиться пояснювати, що існують хвороби, які вважаються невиліковними. Але водночас є люди, які вилікувалися від цих «невиліковних» хвороб. Чому вони видужали? Вони повірили, що можна вилікуватись, у них було величезне бажання жити, і вони досягли своєї мети (наперекір традиційній медицині). Головне дуже захотіти. І якщо Ви поставили за мету навчитися керувати авто (не просто керувати, а безпечно керувати ним), мету, то обов'язково її досягнете. І не треба запитувати оточуючих, «чи це мені дано?», адже вони можуть посіяти сумніви у вашій свідомості. Головне дуже захотіти, та Ви знайдете викладача, який Вас навчить керувати автомобілем, навіть якщо для цього Вам доведеться перепробувати методику всіх викладачів, які навчають водінню у Дніпрі. (А шукати вже й не треба, ви вже на сайті, де справді допоможуть стати надійним та безпечним водієм.)

Деякі бояться керувати автомобілем самостійно, мотивуючи, що на дорозі багато «маніяків» і дурнів. Так, вони є, але їх не більше, ніж у звичайному житті. І де гарантія, що водій, що обслуговує Вас, не є таким? Раптом він ретельно маскується, вичікуючи відповідного моменту.
Тому я завжди рекомендую на дорозі покладатися лише на себе! Страховка не врятує ваше життя. Тільки Ви можете потурбуватися та вжити заходів для своєї безпеки! Конкретніше? Спочатку налаштуйте себе на успіх, та переконайтеся у своїй навчальності використовуючи пробний урок керування автомобілем.

Ми накопичили багатий досвід по успішній підготовці "безнадійних", кому поставили діагноз "водити автомобіль Ви не зможете". Основна проблема виявлялася не в їх профнепридатності, а в профнепридатності тих, хто навчав цих людей. Тому і виникають комплекси :"Мабуть мені не дано бути водієм!". Та якщо там, у глибині душі у ВАС ще жива надія та бажання навчитися безпечно керувати автомобілем, то варто скористатися даною пропозицією.

Ми раді допомогти Вам стати надійним водієм, адже працюємо не лише заради грошей. Це величезне задоволення навчити людину, на якій всі поставили хрест, як на водії.

Ви також отримаєте задоволення від здійснення Вашої мрії. Адже ми не "вчимо водити автомобіль", як пропонують усі.
МИ НАВЧИМО безпечно водити автомобіль!

Доведіть оточуючим, що вони помилялися, розкрийте свої можливості, нехай колишні вчителі та насмішники побачать, що Ви талановиті, а вони бездарні!


     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650


ще 2 сайта Сакаєва Олександра: sakaev.dp.ua         автоинструктор дп юа