автоинструктор у Днепрі на автоматі      Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650
                     Перейти на русский язык

Уроки водінняя у кращого автоинструктора у Дніпрі
на автоматі (АКПП)

           Один із популярних запитів у пошуку: «Автоінструктор Дніпро автомат чи АКПП». Я, Сакаєв Олександр, давно працюю інструктором з водіння автомобіля у місті Дніпро, накопичив величезний позитивний досвід у навчанні «погано навчаємих» людей, «яким не дано бути водієм». У результаті виявляється - ДАНО, просто вони звернулися до «слабкого» автоінструктора у Дніпрі на автоматі. Працюючи з «важкими» випадками, мені доводиться постійно вдосконалювати методику та техніку навчання. У результаті, розкривши секрет швидкого навчання безпечному водінню, і ставши найкращим автоінструктором у Дніпрі, хочу допомогти людям, які мріють стати безпечним. водієм, швидко здійснити свою мрію.

Увага! Не залишайте цю сторінку, доки не прочитаєте все це. Не пропустіть шанс нарешті стати справжнім та безпечним водієм!

          Адже сама доля привела вас сюди, і це може бути останньою можливістю почати керувати автомобілем самостійно (Ви ж самі писали у пошуку: автоінструктор Дніпро автомат). Потрібно їздити самостійно, і автомобіль є, і посвідчення водія є, а страшно! Адже щодня ми бачимо по телевізора та на дорогах у місті автомобілі, що потрапили в аварію. Ними керували люди з досвідом, куди мені чайнику лізти у це небезпечне місиво. Ризикувати собою та дітьми, яких доведеться возити, щось не хочеться. Адже всі попередні спроби почати самостійно їздити Дніпром закінчилися глибоким розчаруванням. "Мені напевно не дано стати водієм", - такий помилковий висновок можете зробити ви.

           Їздити у переповненому громадському транспорті теж набридло. А ще небезпечніше довірити життя неадекватному таксисту, де щохвилини ризикуєш розлучатися з життям або стати калікою.

Але рішення є!
Я автоінструктор у Дніпрі, який швидко навчить безпечно водити автомат (акпп).

          За п'ять днів можна навчитися впевнено та безпечно водити автомат! Керувати цим автомобілем дуже легко. Натискаєш на газ – він їде, натискаєш гальмо – стоїть, куди треба їхати – туди обертаєш кермо. І зрідка контролюєш ситуацію навколо по дзеркалам. І найголовніше – думати! Все!

Водити автомобіль не просто, а дуже просто!

          Але чому існує думка, що треба довго вчитися водінню і це не всім це дано?
Може попався некомпетентний автоінструктор. Він може бути дуже ввічливим та приємним, та й навчальний автомобіль преміум класу, а як викладач - ніякий. Може методика навчання не враховує індивідуальні особливості учня (але це теж поганий викладач), може... Та я не хочу цього знати! Головне, що мої учні швидко навчаються. У результаті безпечно водять автомобіль, отримуючи задоволення від їзди Дніпром.

           Якщо ви досі не керуєте автомобілем, то обов'язково візьміть один пробний урок водіння у мене. Ви зрозумієте, що я автоінструктор вашої мрії, який зробить із вас гарного та безпечного водія!

Сакаєв Олександр


     Повернутися на головну сторінку сайта.

     Повернутися до змісту.

      +380506964866,      +380684036650


ще 2 сайта Сакаєва Олександра: https://sakaev.dp.ua/index.html         автоинструктор дп юа